Grup; kağıt, finans, inşaat, lojistik, turizm, gayrimenkul olmak üzere farklı sektörde faaliyet göstermektedir.

Grubu’nun kısa sürede ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Grubumuzun ana hedefi hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktır. Yarattığı markanın değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi ve tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almayı hedeflemektedir.

Kenvinsa, 2000 yılında Lüksemburg’da finans şirketi olarak kurulmuş, uzun yıllar uluslar arası arenada faaliyet göstermiş ve 2009 yılında hızla gelişen, 21. Yüzyılın parlayan yıldızı konumundaki Türkiye de yatırım yapma kararı almış bir gruptur.

İlk olarak turizm sektöründe faaliyetine başlayan Kenvinsa, yat turizmine girmiş ve kendine ait süper lüks yatlar ile çok özel müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

2009 yılında yaptığı yatırım ile kağıt sektörüne adım atmış, ve hazır giyim, tekstil, otomotiv gibi sektörlere özel kağıtların üretimine başlamıştır. Kısa zamanda pazardan payını almış ve yurt dışında oluşturduğu distribütörlük ağı ile ülkemize döviz kazandırmaya başlamıştır.

Halen ülkemizde gelişen inşaat sektöründe yatırımları devam eden Kenvinsa, yakın gelecekte lüks konut inşaatlarına başlayacaktır.