İnsan Kaynakları

Kenvinsa Grup olarak İnsan Kaynakları Politikamız


Önce insan yaklaşımı ile çalışanlarımızın gelişimine fırsat ve katkı sağlayan sistem ve uygulamalarla, motivasyonları ve iş tatminleri ile birlikte verimliliğimizi arttırmak.

Aynı hedefe koşan ve birbirinin çabalarına saygı duyan insanların iş birliğiyle tanımlanacak bir ekip çalışması içerisinde olmasını sağlayarak bireyselliği ortadan kaldırmak.

Çalışanları yetkinlik ve performanslarına göre uygun pozisyonlara yerleştirmek yaptıkları işin derecesine göre adil ücret almasını sağlamak.

Çalışanlarımızın yaptıkları her işi düşünerek, sorgulayarak ve ayrıntıları gözden kaçırmayarak yapma bilincinde olmalarını sağlamak.

Çalışanların yaptıkları iş ile ilgili bireysel başarılarının sonuçlarını görmesi için performans değerlendirmeleri yaparak işin sonuçlarının sorumluluğunu almalarına teşvik etmek.

Çalışanlarımızın öz güvenini sağlamak onların görüş ve önerilerine saygı duyarak yapılacak uygulamalara yön vermek.

Çalışanların moral ve motivasyonunu en üst düzeyde tutarak bir aile olduğumuzu hissettirmek.

Çalışanlarımıza iş ve çalışan güvenliği, çevre güvenliği vb. diğer konuları ön plana alarak uygun sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı sağlamak gerektiği takdirde yetkili mercilerle iş birliği içerisinde olmak.

İş Başvurusu için Tıklayın

Küresel ekonomideki rekabet düzeyinin artırılması amacıyla, strateji ve iş geliştirme çalışmaları sonucunda uygun gördüğü sektörlerde kendi projelerini de hayata geçirmektedir.

İletişim Bilgileri


Adres: Çoraklar Mah. 5025 k. No: 9/1
Aliağa O.S.B. - Aliağa / İZMİR
Tel. : +90 (232) 328 00 25
E-Mail : info@kenvinsa.com.tr